Mobic to innowacyjna aplikacja
Kolektora danych

Zaufało nam już
Wielu Klientów z branży handlowej

Sprawdź i przekonaj się sam
przez 30 dni za darmo

Mobic - do czego służy?

Mobic to mobilny kolektor danych i inwentaryzator. Aplikacja, którą możesz zainstalować na każdym urządzeniu z system Android (telefon, tablet lub czytnik kodów kreskowych) i cieszyć się ze wszystkich korzyści profesjonalnego kolektora danych.

Reklama Mobic
wideo1
Film Mobic
wideo2

icon

Szybki i dokładny skaner kodów kreskowych

Wyjątkowy skaner LogySoft zapewnie niezwykle szybkie i dokładne skanowanie wykorzystujące aparat w telefonie. Bardziej wymagający użytkownicy mogą korzystać z urządzeń z wbudowanymi laserowymi czytnikami kodów kreskowych, uszu Mobic'a lub innego zewnętrznego czytnika bluetooth.icon

Współpraca z wieloma programami magazynowymi

Jedyna aplikacja kolektora danych, która może współpracować ze wszystkimi programami ERP. Lista współpracujących programów z Mobic'iem jest stale rozszerzana. Skontaktuj się z nami, a dostosujemy aplikacje do Twojego programu ERP.icon

Rozbudowane wyszukiwanie towarów

Tylko nasz produkt zapewnia tak zaawansowane możliwości tekstowego przeszukiwania bazy danych. W kilka chwil przefiltrujesz dane po wybranych kryteriach.icon

Wprowadzanie różnych typów dokumentów

Mobic jest kolektorem danych, który nie służy tylko do inwentaryzacji. Masz do dyspozycji kilka typów dokumentów, które umożliwią Ci, oprócz wprowadzenia inwentaryzacji, także wprowadzanie faktur zakupu, sprzedaży, przesunięć magazynowych, a także drukowanie etykiet.icon

Proste i intuicyjne działanie

Mobic możesz mieć zawsze przy sobie w swoim telefonie. Korzystaj kiedy chcesz i ile chcesz na wygodnym, dużym wyświetlaczu smartfona - bez kabli i dodatkowych urządzeń.Rozwiązania

Nowe podejście i świeże spojrzenie pozwoliło nam na rewolucje w rozwiązaniu mobilnych kolektorów danych. Mobic wyróżnia innowacyjny algorytm skanowania kodów kreskowych wykorzystujących aparat fotograficzny w smartfonie.

icon-line-eye

Szybkość skanowania


Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii Mobic potrafi skanować kod kreskowy towaru kilkadziesiąt razy szybciej niż inne aplikacje. Umożliwia to m.in pełne wykorzystanie szybkiego Autofocusa w smartfonach oraz innych technologii najnowszych aparatów (DualPixel, HDR itp.). Dzięki temu skanowanie kodów jest równie szybkie, co przy wykorzystaniu laserowych czytników kodów kreskowych.

Szybkość skanowania

icon

Dokładność odczytu


Mobic, dzięki wykorzystaniu autorskiej technologii SmartScan, myli się znacznie rzadziej od innych aplikacji skanerów kodów kreskowych dostępnych w telefonach. Współczynnik poprawności sczytywanych kodów to aż 99,5% przy zachowaniu szybkości sczytywaniu rzędu kilkudziesięciu milisekund! Współczynnik ten jest porównywalny do laserowych czytników kodów kreskowych wykorzystywanych najczęściej w handlu detalicznym.

Dokładność odczytu
Zaawansowane możliwości konfiguracji

icon

Zaawansowane możliwości konfiguracji


Mobic sczytuje kody kreskowe w dwóch płaszczyznach - poziomej i pionowej(także od tyłu). Potrafi sczytać 17 różnych rodzajów kodów kreskowych (zarówno 1d jak i 2d). Istnieje sporo możliwości konfiguracyjnych skanera. Oprócz wyboru rodzajów skanowanych kodów oraz ustawień SmartScan - także zarządzanie trybem oszczędzania energii, oraz konwersja kodów UPCA do EAN13 poprzez dodanie „0” na początku kodu.

Wyszukiwanie towarów w bazie

icon

Wyszukiwanie towarów w bazie


W aplikacji zaimplementowana jest możliwość tekstowego przeszukiwania bazy danych. Użytkownik ma możliwość wyszukiwania towarów po fragencie nazwy towaru (ciąg znaków wyszukiwany jest w całej nazwie), a także po fragmencie kodu kreskowego. Istnieje możliwość konfiguracji wyświetlania informacji o towarze na liście m.in. cen (brutto, netto, sprzedaży). Mobic potrafi także dynamicznie zmieniać klawiaturę do wyszukiwania po nazwie (alfanumeryczna) oraz po kodzie kreskowym (numeryczna).

icon

Tworzenie dokumentów


Użytkownik ma możliwość tworzenia trzech rodzajów dokumentów. Dodawanie pozycji dokumentu odbywa się poprzez skanowanie dokumentu skanerem lub wyszukiwanie tekstowe w bazie danych. Pozycje na dokumencie można usuwać, edytować a także zmieniać ich kolejność. Każdy dokument posiada podsumowanie przedstawiające ilość pozycji na dokumencie, a także sumę dokumentu (w zależności od typu dokumentu).

icon

Faktura


Wprowadzając Fakturę użytkownik ma możliwość wpisywania ilości oraz ceny towaru. W podsumowanie widoczna jest suma towarów wg. wprowadzonych cen.

icon

Etykiety


Przy wprowadzaniu etykiet użytkownik wpisuje tylko ilość etykiet. Istnieje możliwość konfiguracji wprowadzania tak, by domyślnie wstawiała się ilość 1.

icon

Inwentaryzacja


Użytkownik wprowadza ilość towarów. Istnieje możliwość konfiguracji sumowania pozycji wg. cen zakupu netto, brutto lub cen sprzedaży. Istnieje możliwość konfiguracji wprowadzania tak, by domyślnie wstawiała się ilość 1.

Jeżeli zeskanowany towar nie znajduje się w bazie, istnieje możliwość dodania nowego towaru. Mobic może zasygnalizować użytkownikowi nieznalezienie kodu w bazie. Nowy kod kreskowy możemy wprowadzić także ręcznie. Przy ręcznie wprowadzonym kodzie kreskowym Mobic sprawdzi jego składnie i jeżeli użytkownik popełnił błąd przy wprowadzaniu kodu – zasygnalizuje to użytkownikowi. Po zakończeniu dokumentu użytkownik wykonując transmisje zapisuje dokumenty do chmury. Dokumenty po wykonaniu transmisji są ukrywane(nie usuwane) i istnieje możliwość ich edycji i ponownego przesłania.

icon

Synchronizacja z programem magazynowym


Synchronizacja Mobica z programem magazynowym odbywa się za pomocą programu komputerowego. Istnieje możliwość współpracy z niemal wszystkimi programami magazynowymi dostępnymi na rynku (aktualna lista znajduje się w sekcji "Współpraca z programami magazynowymi"). Mobic przechowuje dane w chmurze, dzięki czemu nie musi podczas synchronizacji łączyć się z komputerem za pomocą przewodu i innych urządzeń. Jeżeli tylko baza towarów zostanie wyeksportowana przez program magazynowy, wszystkie aplikacje przypisane do klienta zaczną pobierać aktualną bazę towarów automatycznie. Nie przerywa to zupełnie pracy Mobica - podczas aktualizacji można korzystać dalej z jego wszystkich funkcji.

Synchronizacja z programem magazynowym
Czytaj więcej

Inne nasze aplikacje

Współpraca z programami magazynowymi

Mobic, dzięki swojej uniwersalności, współpracuje z wieloma programami magazynowymi. Lista programów dynamicznie się powiększa i jest stale aktualizowana. Nie ma Twojego programu na liście? Skontaktuj się z nami, a dostosujemy ją do Twojego programu ERP.

Small Business
Symplex Small Business
Wapro
WAPRO Mag
Subiekt GT
Subiekt GT
Subiekt Nexo
Subiekt Nexo
ERP OPtima
Comarch ERP Optima
Insoft PC Market
Insoft PC Market
YourSoft FirmMag
YourSoft FirmMag
KC Firma
KC Firma

Sprawdź szczegóły w "Instrukcji użytkownika". Znajdziesz ją w sekcji "Do pobrania".

Oferta współpracy

Poniżej przedstawiamy szczegóły oferty wpółpracy i zasady korzystania z aplikacji Mobic

Darmowa

0

Testuj aplikację Mobic i przekonaj się jak bardzo ułatwi Ci pracę.

 • Nielimitowana liczba dokumentów
 • Ograniczona liczba pozycji na dokumencie(10 pozycji)
 • Nielimitowana ilość towarów w mag.
 • Instalacja na 1 urządzeniu
 • 30 dni bez zobowiązań
 • Pełne wsparcie techniczne i aktualizacje (30 dni)
 • Miejsce w chmurze na dokumenty i magazyn (30 dni)


Podstawowa

399

Podstawowy dostęp do aplikacji - korzystaj ze wszystkich zalet Mobic'a.

 • Nielimitowana liczba dokumentów
 • Nielimitowana ilość towarów w mag.
 • Instalacja na 1 urządzeniu
 • Nielimitowana licencja czasowa
 • Pełne wsparcie techniczne i aktualizacje przez 1 rok
 • Miejsce w chmurze na dokumenty i magazyn przez 1 rok
 • Przedłużenie wsparcia gwarancyjnego (wsparcie techniczne, aktualizacje i dzierżawa chmury) 200zł/rok. Przedłużenie nie jest wymagane

Rozszerzona

799

Rozszerzony dostęp do aplikacji - korzystaj ze wszystkich zalet Mobic'a.

 • Nielimitowana liczba dokumentów
 • Nielimitowana ilość towarów w mag.
 • Instalacja na 3 urządzeniach
 • Nielimitowana licencja czasowa
 • Pełne wsparcie techniczne i aktualizacje przez 1 rok
 • Miejsce w chmurze na dokumenty i magazyn przez 1 rok
 • Przedłużenie wsparcia gwarancyjnego (wsparcie techniczne, aktualizacje i dzierżawa chmury) 200zł/rok. Przedłużenie nie jest wymagane


ZEBRA TC20

Nr katalogowy: TC200J-10A111A6

1 753,98

Kolektor TC20

Ergonomiczny i wydajny komputer mobilny z wbudowanym czytnikiem kodów kreskowych, który łatwo mieści się w kieszeni.

 • Wydajny i dokładny moduł skanujący - SE2100.
 • Wewnętrzna bateria o pojemności 3000 mAh oraz opcjonalny ‘PowerPack’.
 • Ekran dotykowy o przekątnej 4,3' oraz wygodne przyciski skanowania
 • Odporny na upadki i wstrząsy - klasa szczelności IP54
 • Funkcja radiotelefonu (Workforce Connect PTT Express)
 • W cenie instalacja i konfiguracja aplikacji Mobic (licencja bezlimitów na 1 urządzenie) oraz zdalna pomoc w konfiguracji i instalacji wtyczek do programu ERP.

ZEBRA TC21

Nr katalogowy: TC210K-01A212-A6