Mobic Magazynier to innowacyjna aplikacja
wspomagająca pracę magazyniera

Dołącz do grona
zadowolonych klientów

Sprawdź i przekonaj się sam
przez 30 dni za darmo

Mobic Magazynier

Mobic Magazynier to aplikacja, która jest niezbędna do efektywnej pracy na magazynie. Aplikację można zainstalować na każdym smartfonie i na każdym kolektorze danych z systemem Android(od wersji 7.0).

Dawno minęły już czasy, kiedy praca na magazynach wymagała nie tylko tężyzny fizycznej, ale także żmudnej pracy umysłowej i zapisywania wszystkiego na papierze. Od lat programy magazynowe na komputery to standard. Obecnie coraz częściej i chętniej korzystamy z urządzeń mobilnych oraz aplikacji na te urządzenia. Taką formę ma właśnie najnowszej generacji program magazynowy Mobic Magazynier. Oprócz kolektorów danych aplikacja obsługuje także inne urządzenia z systemem Android (smartfony, tablety). Program magazynowy Android w formie aplikacji współpracuje z innymi programami komputerowymi oraz programami do zarządzania magazynami, a ponadto z całymi przedsiębiorstwami w innych aspektach. 

Skan czy zdjęcie?

Za pośrednictwem programu magazynowego Mobic Magazynier, zainstalowanego na urządzeniu mobilnym, można w sposób tradycyjny, charakterystyczny dla kolektorów, skanować kody kreskowe towarów. Można także wprowadzać dane do systemu za pomocą skanera wbudowanego w aparat. Ten nowoczesny program magazynowy pozwala przeglądać pełną bazę danych towarów oraz kontrahentów. Zarówno przyjęcia, jak i wydania magazynowe są przez niego na bieżąco monitorowane a stany magazynowe — aktualizowane. Jednocześnie ten program magazynowy na Androida samodzielnie tworzy stosowną dokumentację dla wydań i przyjęć magazynowych (Faktury, WZtki, PZtki i inne). Pozwala na przechowywanie historii zamówień, którą można sprawdzić w każdej chwili. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości - zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do pełnej dyspozycji.iconPrzyjęcia i wydania
magazynowe

Aplikacja umożliwia automatyczne pobieranie zamówień z programu ERP, rezerwację ich oraz kolekcjonownaie zamówionych artykułów. Następnie tworzony jest jeden z konfigurowalnych dokumentów w systemie ERP.

iconBaza towarów
i kontrahentów

W aplikacji można dokonywać przyjęć i wydań magazynowych bez dokumentów zamówień. Do aplikacji pobierane są aktualne dane o towarach i kontrahentach

iconPraca na różnych
urządzeniach

Aplikacja dostosowana jest do smartfonów oraz kolektorów danych z systemem Android. Kolekcje towarów mozna wykonać przy użyciu aparatu fotograficznego (szybki i bezbłędny skaner Logysoft) lub czytnika laserowego (wbudowanego lub połączonego przez Bluetooth)

iconWspółpraca z
programami ERP

Z systemami ERP aplikacja komunikuje się poprzez WIFI lub sieć Internet. Komunikacja jest Offline dzięki temu aplikacja może działać na magazynie bez dostępu do sieci.

Wyszukiwanie towarów w bazie

icon

Tworzenie dokumentów
wydania i przyjęcia magazynowego


Aplikacja pobiera informacje o zamówieniach z programu ERP. W aplikacji widoczne są podstawowe dane dotyczące zamówienia oraz pozycji zamówienia. Przed przystąpieniem do kolekcji zamówienia magazynier zobowiązany jest do zarezerwowania dokumentu (tak, by żaden inny użytkownik nie realizował tego samego zamówienia). W każdym momencie może także wycofać swoją rezerwację. Podczas kolekcji zamówienia użytkownik może zmieniać ilości towarów, a także usuwać i dodawać towary do zamówienia. Kolekcję można wykonywać za pomocą skanera (aparatu fotograficznego lub wbudowanego) lub wyszukując towary tekstowo. W aplikacji możliwe jest nie tylko realizowanie zamówień, ale także generowanie dokumentów bez zamówienia. W tym przypadku wszystkie towary są dodawane jako nowe, a oprócz towarów należy uzupełnić podstawowe dane o dokumencie takie jak numer dokumentu i kontrahenta.

Wyszukiwanie towarów w bazie

icon

Realizacja zamówienia


Po zakończeniu kolekcji towarów należy przesłać dokument do programu ERP w celu jego realizacji. Podczas realizacji zamówienia od klienta może być wygenerowana Faktura, WZ lub zrealizowane zamówienie. W przypadku zamówienia do dostawcy - Faktura Zakupu, PZ lub także zrealizowane zamówienie. W zależności od możliwości współpracy z programem ERP jest to realizowane w różny sposób. Aplikacja może zaprezentować także dane magazyniera. W programie ERP można następnie sprawdzić kto realizował zamówienia.

icon

Przeglądanie historycznych zamówień


Każde rozpoczęte wydanie lub przyjecie towaru użytkownik może zostawić nieukończone. W każdym momencie do takiego zamówienia można wrócić w aplikacji i je kontynuować. W aplikacji widoczne są także historyczne zamówienia. Zamówień zrealizowanych (wysłanych do programu ERP nie można już edytować ani ponownie wysyłać)

Szybkość skanowania

icon

Współpraca z programami ERP


Mobic Magazynier współpracuje z coraz większą ilością programów ERP. W celu wygodnej wymiany danych dla każdego programu ERP przygotowywany jest Serwer Online, który instalowany jest na serwerze (w katalogu gdzie zainstalowany jest program ERP). Wszystkie operacje na serwerze w programie ERP są dokonywane bez udziału użytkownika. Dane pomiędzy serwerem a aplikacjamy wymieniane są po sieci Wi-Fi lub Internet.

Dokładność odczytu
Czytaj więcej

Inne nasze aplikacje

Współpraca z programami magazynowymi

Mobic Magazynier współpracuje z coraz większą pulą programów magazynowych. Lista programów dynamicznie się zwiększa i jest stale aktualizowana. Nie ma Twojego programu na liście? Skontaktuj się z nami, a dostosujemy ją do Twojego programu ERP.

Subiekt GT

Subiekt GT

Insoft PC Market

Navireo

Insoft PC Market

Insoft PC MarketOferta współpracy

Poniżej przedstawiamy szczegóły oferty wpółpracy i zasady korzystania z aplikacji

Darmowa

0

Testuj aplikację Mobic Magazynier i przekonaj się jak bardzo ułatwi Ci pracę.

 • Nielimitowana liczba zamówień
 • Limitowana liczba pozycji na zamówieniu
 • Instalacja na 1 urządzeniu
 • 30 dni bez zobowiązań
 • Zdalna pomoc przy instalacji i konfiguracji
 • Pełne wsparcie techniczne i aktualizacje przez 30 dniPodstawowa

1399zł*

Podstawowy dostęp do aplikacji - korzystaj ze wszystkich zalet aplikacji Mobic Magazynier.

 • Nielimitowana liczba zamówień
 • Nielimitowana liczba pozycji na zamówieniu
 • Instalacja na 1 urządzeniu
 • Zdalna pomoc przy instalacji i konfiguracji
 • Pełne wsparcie techniczne i aktualizacje
 • Przedłużenie wsparcia gwarancyjnego (wsparcie techniczne, aktualizacje) 300zł/rok. Przedłużenie nie jest wymagane.
 • Dodatkowa licencja 599zł*.
Przejdź do sklepu

Rozszerzony

2299zł*

Korzystaj ze wszystkich zalet aplikacji Mobic Magazynier na wielu urządzeniach.

 • Nielimitowana liczba zamówień
 • Nielimitowana liczba pozycji na zamówieniu
 • Instalacja na 3 urządzeniach
 • Zdalna pomoc przy instalacji i konfiguracji
 • Pełne wsparcie techniczne i aktualizacje
 • Przedłużenie wsparcia gwarancyjnego (wsparcie techniczne, aktualizacje) 450zł/rok. Przedłużenie nie jest wymagane.
 • Dodatkowa licencja 599zł*.
Przejdź do sklepu

* Do cen należy doliczyć podatek VAT.

ZEBRA TC20

Nr katalogowy: TC200J-10A111A6

Kolektor TC20

Ergonomiczny i wydajny komputer mobilny z wbudowanym czytnikiem kodów kreskowych, który łatwo mieści się w kieszeni.

 • Wydajny i dokładny moduł skanujący - SE2100.
 • Wewnętrzna bateria o pojemności 3000 mAh oraz opcjonalny ‘PowerPack’.
 • Ekran dotykowy o przekątnej 4,3' oraz wygodne przyciski skanowania
 • Odporny na upadki i wstrząsy - klasa szczelności IP54
 • Funkcja radiotelefonu (Workforce Connect PTT Express)
 • W cenie instalacja i konfiguracja aplikacji Mobic (licencja bezlimitów na 1 urządzenie) oraz zdalna pomoc w konfiguracji i instalacji wtyczek do programu ERP.

ZEBRA TC21

Nr katalogowy: TC210K-01B212-A6

Kolektor TC21

Ergonomiczny i wydajny komputer mobilny z wbudowanym czytnikiem kodów kreskowych, który łatwo mieści się w kieszeni.

 • Wydajny i dokładny moduł skanujący - SE4100 (1D/2D).
 • Android 10 oraz 3GB pamięci RAM i 32GB na dane.
 • Duży, zaawansowany ekran dotykowy High Definition o przekątnej 5”
 • Odporny na upadki i wstrząsy - klasa szczelności IP54
 • Wymienna bateria PowerPrecision+ o standardowej pojemności 3100 mAh
 • W cenie instalacja i konfiguracja aplikacji Mobic (licencja bezlimitów na 1 urządzenie) oraz zdalna pomoc w konfiguracji i instalacji wtyczek do programu ERP

Mobic Magazynier - skrojony na miarę.Jeżeli Mobic Magazynier nie współpracuje z Twoim programem ERP lub aplikacja nie spełnia wszystkich Twoich wymagań - napisz do nas. Przygotujemy aplikację specjalnie dla Ciebie.Skontaktuj się z nami


Jesteś dealerem? Skontaktuj się w celu omówienia warunków współpracy!

Skontaktuj się z nami


Do pobrania

Poniżej znajduje się aplikacja oraz instrukcje obsługi aplikacji.

Aplikacja Mobic Magazynier


Pobierz najnowszą wersję aplikacji Mobic Magazynier.

Programy do synchronizacji


Pobierz programy do synchronizcji aplikacji z programami magazynowymi wraz z instrukcją obsługi.

Instrukcja Obsługi


Pobierz instrukcję obsługi aplikacji Mobic Magazynier.

Nowości w aplikacji

Sprawdź co nowego w kolejnych wersjach aplikacji Mobic Magazynier.

Pokaż więcej

Numer wersji 1.40

 • Dodanie wyświetlania numeru dokumentu tworzonego w systemie ERP. Po wysłaniu dokumentu do systemu ERP zwracany jest numer dokumentu. Numer dokumentu wynikowego pobrany z ERP prezentowany jest w nagłówku dokumentu Wymagana Aktualizacja se...

  Czytaj więcej >

  2021-11-08

Skontaktuj się z nami

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą lub masz jakiekolwiek pytania - skontaktuj się z nami. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i zaproponujemy korzystną ofertę.

LogySoft - biuro

 • 699-710-734

 • biuro@logysoft.pl
 • al. Wilanowska 214
  Warszawa, POLSKA

Masz pytania?

Napisz do nas wiadomość. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe. Jeżeli wolisz kontakt telefoniczny zostaw telefon a na pewno oddzwonimy.