Nowości

Zmiany w aplikacji

Numer wersji 2.27

Możliwość drukowania dokumentów w oknie podglądu historycznych dokumentów dla kontrahenta. Podczas przeglądania dokumentów w oknie podglądu szczegółów , można teraz kliknąć w wybrany dokument. Po kliknięcu pokaże się wydruk dokumentu w domyślnej przeglądarce plików PDF. Opcja dostępna tylko z serwerem online dla Subiekt GT i Navireo.

Numer wersji 2.20

Możliwość zaznaczenia i kopiowania kodów EAN w oknie dodawania nowej pozycji

Numer wersji 2.10

  • Dodanie okna kalkulatora podczas dodawania pozycji na dokumencie. Okno kalkulatora pojawia się przy kliknięciu ikony kalkulatora w polu „Ilość” lub „Cena”. W kalkulatorze można dowolnie przeliczać wartości. Po zaakceptowaniu przeliczona wartość trafia w odpowiednie pole w oknie dodawania nowej pozycji. Dostępne dla wszystkich typów dokumentów.
  • Dodanie wibracji przy skanowaniu nierozpoznanych towarów. Podczas skanowania towarów(dodając pozycje do dokumentu) użytkownik był informowany o nierozpoznanym towarze tylko komunikatem na ekranie. Dodano dodatkowy sygnał wibracją, aby użytkownik bez patrzenia na ekran miał świadomość zeskanowania nierozpoznanego towaru.
  • Dodanie konfiguracji kodów zmiennowagowych. W zakładce "Narzędzia" dodano opcję "Konfiguracja kodów zmiennowagowych". Po odpowiedniej konfiguracji aplikacja rozmoznaje kody zmiennowagowe i przy skanowaniu na dokument odrazu wypełnia pole "Ilość" ilością z kodu kreskowego

Numer wersji 2.00

  • Dodanie obsługi serwera online. Od wersji 2.00 do aplikacji mozna dokupić Serwer Online(dostępny dla Subiekt GT i PC Market). Umożliwia on automatyczne obsługę aplikacji Mobic Plus bez jakiejkolwiek ingerencji. Po wprowadzeniu dokumentu i transmisji w aplikacji - jest on automatycznie dodawany do programu ERP. Dodatkowo pobieranie aktualnych danych o towarach i klientach może odbywać się bez wtyczki wyslij.exe a za pomocą aplikacji Mobic (Narzędzia -> pobierz aktualne dane). Serwer Online umożliwia także pobieranie informacji o dokumentach i rozrachunkach kontrahenta. Wszystkie dane pbierane są bezpośrednio z systemu ERP więc aplikacja podczas komunikacji z systemem online wymaga dostępu do sieci.