Nowości

Zmiany w aplikacji

Numer wersji 2.63

  • Modyfikacja wyszukiwania towarów - dodanie symbolu. Podczas wyszukiwania towarów, dodano widoczność parametru Symbol na liście towarów. Dodatkowo dodano także wyszukiwanie po tym parametrze.

Numer wersji 2.62

  • Dodanie kodów zmiennowagowych. Dodano możliwość konfiguracji kodów zmiennowagowych. W menu narzędzia dodano konfigurację kodów. Po prawidłowej konfiguracji aplikacji odczytując kod zmiennowagowy automatycznie dodaje pozycję z wypełnioną ilością.
  • Poprawka zmiany orientacji ekranu podczas skanowania. Blokada ekranu w wersji pionwej podczas korzystania z aplikacji na ekranach skanowania
  • Dodanie komunikatów dla wersji demonstracyjnej. Przy wypełnianiu dokumentu w wersji demonstracyjnej aplikacja uniemożliwi wczytywanie większej ilości pozycji niż limit dla wersji demonstracyjnej czyli 10.

Numer wersji 2.61

  • Ulepszenie drukowania etykiet. Ze względu na problemy oprogramowania Zebra z generowaniem różnych typów kodów kreskowych na jednym szablonie etykiety dodano generowanie kodu kreskowego przez aplikację Mobic. Więcej szczegółów znajduje się w instrukcji użytkownika.

Numer wersji 2.60

  • Dodanie współpracy z drukarkami etykiet Zebra. Możliwość wydruku etkiet na drukarkach LAN, WIFI i bluetooth z oferty firmy Zebra. Drukować etykiety można pojedyńczo z podglądu towaru/pozycji lub grupowa na dokumentach. WIęcej informacji znajduje się w instrukcji użytkownika, którą mozna pobrać na naszej stronie internetowej.

Numer wersji 2.53

  • Dodanie okna kalkulatora podczas dodawania pozycji na dokumencie. Okno kalkulatora pojawia się przy kliknięciu ikony kalkulatora w polu „Ilość” lub „Cena”. W kalkulatorze można dowolnie przeliczać wartości. Po zaakceptowaniu przeliczona wartość trafia w odpowiednie pole w oknie dodawania nowej pozycji. Dostępne dla wszystkich typów dokumentów.

Numer wersji 2.52

  • Dodanie wibracji przy skanowaniu nierozpoznanych towarów. Podczas skanowania towarów(dodając pozycje do dokumentu) użytkownik był informowany o nierozpoznanym towarze tylko komunikatem na ekranie. Dodano dodatkowy sygnał wibracją, aby użytkownik bez patrzenia na ekran miał świadomość zeskanowania nierozpoznanego towaru.
  • Poprawka sortowania przy wyszukiwaniu towarów . Dotychczas pełne wpisanie krótkiego kodu kreskowego, nie gwarantowało pierwszej pozycji na liście w przypadku innych kodów kreskowych zawierający wpisany ciąg znaków. Poprawka zmienia porządek sortowania. Jeżeli wyszukiwany kod kreskowy i nazwa została wpisana w całości, wyświetla się na szczycie listy, mimo, że alfabetycznie inne pozycje mogłyby być wyżej w hierarhii.
  • Dodanie ilości do okna wprowadzania nowej pozycji. Aby sprawdzić ilość towaru dotychczas niezbędne było przełączanie się pomiędzy zakładką "Wprowadź" a "Info". Aktualizacja wprowadza informację na temat ilości już na zakładce "Wprowadź".

Numer wersji 2.51

Aktualizacja wprowadza niezbędną poprawkę wymaganą w urządzeniach z systemem Android 10. Bez poprawki urządzenie może nie działać prawidłowo.